Hakkımızda

Bella Tekstil Hakkımızda

Biz Kimiz?

2003 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurduğumuz Bella Tekstil çatısı altında 3 şirket, 9 mağaza ve 400’ü aşkın profesyonel kadrosuyla örme kumaş ve dışarıdan tedarik ettiğimiz tamamlayıcı dokuma kumaşlarla ürettiğimiz hazır giyim markalarımızı Belçika başta olmak üzere çeşitli ülke ve hedef pazarlarda tüketici ile buluşturmaktayız. 

Değişen ve artan müşteri beklentilerini sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda karşılayarak kaliteli ürün ve hizmeti sunmak her zaman önceliğimiz oldu. Ve misyonumuzu bu doğrultuda belirledik ve bu yolda teknoloji ve gelişime ayak uydurarak yatırımlar yaptık. 2011 yılında Düzce’de 6500 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisimizi faaliyete geçirdik. 2017 yılında Belçika’nın pijama ve ev giyim alanındaki lider markaları  Woody, lordsxlilies ve ndrwr’ı portföyünde bulunduran en güçlü şirketi The Woody Group’u satın alarak iştiraklerimize kattık.

Günümüzde %100 iştiraki olan Tekumut Tekstil, The Woody Group ve Woody Retail ile beklentileri anlayarak hem sektöre hem de ülkemize daha fazla katkıda bulunmak için durmaksızın çalışmaktayız.

Değerlerimiz